Новини

Гендиректор Deutsche Bank попередив, що у Центробанків не залишилося інструментів для пом’якшення кризи

Центральні банки “вже в значній мірі використали свої інструменти” і вичерпують можливості для пом’якшення впливу глобальних економічних ризиків, попередив генеральний директор Deutsche Bank Крістіан Сьюінг.

У Європейського центрального банку та Федеральної резервної системи США не залишається “ніяких традиційних заходів для ефективного пом’якшення” удару від “реальної економічної кризи”, сказав Сьюінг на банківській конференції в Лондоні.

“Мене особливо турбує ряд фінансових і геополітичних ризиків, починаючи від ситуації в Гонконзі і закінчуючи напруженістю на Близькому Сході”, – сказав гендиректор Deutsche Bank.

За його словами, світ стикається з “екстраординарною макроекономічною ситуацією, яку дуже важко прогнозувати”.

На тлі зростаючих ризиків центральні банки, в тому числі ФРС США та ЄЦБ, переходять до пом’якшення грошово-кредитної політики.

Європейський центральний банк за підсумками вересневого засідання оголосив про зниження ставки по депозитах і про відновлення скупки облігацій, щоб стимулювати економіку єврозони. Ставка по депозитах знижена на 10 базисних пунктів до рекордно низького рівня мінус 0,5% річних.

“Далеко не всі економісти вважають, що здешевлення грошей на цьому рівні буде мати ефект, – сказав Сьюінг, додавши, що цю точку зору поділяють і клієнти Deutsche Bank – вони не будуть інвестувати додаткові євро тільки тому, що кредит буде ще на 10 базисних пунктів дешевше”.

Читайте також: Deutsche Bank в масовому порядку звільняє трейдерів

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар