Новини

Geely залучила $ 400 млн. інвестицій на розробку електромобілів

Geely залучила $ 400 млн. інвестицій на розробку електромобілівАвтокомпанія Geely, яка є власником виробництва чорних лондонських таксі, днями залучила інвестиції на суму $ 400 млн., – повідомляє джерело Bloomberg. Дані кошти підприємство має намір вкласти в розробку електромобілів TX5.

Також відомо те, що нові електромобілі стануть оновленою версією знаменитого лондонського таксі Austin FX4.

Минулого тижня, попит на цінні папери Geely перевищив пропозицію в багаторазовому розмірі. У випуск увійшли облігації з купонним доходом 2,75% з терміном погашення до 2021 року.

Розробка нових електромобілів буде вироблятися на заводі в місті Ковентрі, туди підприємство перенесе виробництво в найближчі два тижні.

Критики кажуть про те, що ідея розробляти електромобілі є перспективною, оскільки популярність до таких машин зростає, а з початку наступного року влада Лондона збирається ввести закон, яким зобов’яже усіх виробників таксі випускати автомобілі з нульовим рівнем викидів.

За прогнозами Geely, продажі нових гібридних електромобілів TX5 стартують в четвертому кварталі наступного року.

Geely Automobile Holdings Limited є одним з найбільших китайських автомобілебудівних підприємств. Geely випускає легкові автомобілі, мотоцикли, двигуни і трансмісії. Компанія була заснована в 1986 р. В 2015 році чистий прибуток Geely нарахував  $ 220 млн. Кількість співробітників підприємства нараховує  18 481 чоловік.

Джерело: bloomberg.com

 

  •