Новини

Gedeon Richter викупить 50% спільної компанії у китайських партнерів

Gedeon Richter викупить 50% спільної компанії у китайських партнерівДнями представники Gedeon Richter заявили про придбання  50% спільної компанії у китайських партнерів Rxmidas Pharmaceuticals Holdings. Сума угоди і всі її подробиці тримаються в секреті.

Дві великі компанії створили спільну фірму Gedeon Richter Rxmidas Joint Venture Co. Ltd. ще 6 років тому, де кожна сторона мала 50% акцій. Раніше, в 1998 році, між сторонами був підписаний договір про просування товарів Gedeon Richter в Китаї.

Угода про придбання половини компанії, дасть можливість Gedeon Richter зміцнити позиції на ринку в Китаї і збільшити свій прибуток. Компанія буде володіти 100% акцій спільного підприємства і стане самостійно нести відповідальність за сектор реалізації продукції в Китаї.

За даними аналітиків, сума від продажів Gedeon Richter в Китаї стрімко зросла за кілька років. За відомостями аналітиків, в процентному співвідношенні, реалізація товарів у Китаї становить 5% загального показника Gedeon Richter. У 2015 році компанія два рази перевищила очікування щодо прибутку. Очікується, що незабаром продажі в Китаї піднімуться на 25% в євро.

Gedeon Richter заснували в Будапешті (Угорщина) в 1901 році. Це одне з найбільших підприємств у фармацевтичній сфері у Східній та Центральній Європі, з представництвами та структурними підрозділами в 40 державах. Ринкова капіталізація на кінець 2015 року становила $ 4 млрд. Компанія випускає близько 100 видів ліків, більш ніж у 170 формах.

Джерело: pharma.net.ua

  •