Новини

Gannett поглине Chicago Tribune за $ 815 млн.

Gannett поглине Chicago Tribune за $ 815 млн.Великий медіахолдинг Gannett, який випускає видання USА Today, днями заявив про те, що планує поглинути видавця Tribune Publishing. Потенційна сума угоди становить близько $ 815 млн. ($ 12,25 за акцію).

Обізнані джерела відзначають, що Tribune Publishing зважилася продати бізнес через велику фінансову заборгованості, яка на сьогоднішній день налічує приблизно $ 390 млн. Також відзначається, що сума, яку Gannett пропонує Tribune при укладанні угоди, на 63% вище за ринкову вартість паперів Tribune.

Після того, як керівництво Gannett оголосило про можливу угоду з Tribune, акції Tribune різко подорожчали. А саме, вартість акції склала $ 12,3.

Критики відзначають, що дана угода буде вигідною для двох сторін, оскільки Tribune зможе впоратися з боргами, а Gannett розширити бізнес і збільшити прибуток.

Gannett Company, Inc. – підприємство, яке є найбільшим видавництвом в США. Підприємство володіє газетами USA Today і USA Weekend. Також Gannett володіє 23 телевізійними станціями і має акції в великих підприємствах – PointRoll, BNQT Media Group, Planet Discover, Ripple6 і ShopLocal. Компанія створена в 1906 р. в США. Кількість працівників становить понад 30 тис.осіб.

Tribune Publishing – один з найбільших американських медіахолдингів, був заснований в 1847 р. Компанія володіє такими газетами, як: Chicago Tribune, Los Angeles Times, Hartford Courant, Orlando Sentinel. Чистий прибуток компанії в 2014 р. склав  $ 28,15 млрд. У компанії працюють більше 14 тис. чоловік.

Джерело: rns.online

  •