Новини

Fujifilm Holdings Corp. намагається врятувати Xerox Corp.

Як повідомляє The Wall Street Journal, керівництво компанії Xerox Corp. продовжує переговорний процес з представниками компанії Fujifilm Holdings Corp. з розгляду варіантів рішень запланованої угоди.

З метою скорочення витрат, для ефективності результатів компанії-партнери мають намір провести процедуру злиття, яка все ж таки не допускає зміну повного контролю над компанією Xerox.

Нагадаємо, що акції Xerox продемонстрували різке зниження ціни і склали близько 30 доларів за одиницю.

Капіталізація компанії – 7,7 мільярда доларів.

У зв’язку зі зниженням інтересу до продукції компанії, а також до появи нових конкурентів на ринку, на початок року борги компанії Xerox склали близько 4 мільярдів доларів, що перевищує більше половини всієї вартості компанії.

Для підвищення рентабельності і намірів збереження бізнесу керівництво компанії Xerox виділило із своєї структури підрозділ, який займається аутсорсингом бізнес процесів,  на його основі створивши нову компанію Conduent Inc.

Для довідки. Xerox – власник 11,5 тисяч патентів. Крім цього, в структурі компанії зібрані підрозділи, які працюють в напрямку штучного інтелекту, автоматизації процесів і інших сучасних напрямках. За неодноразовими заявами керівництва компанії, заплановано переорієнтувати компанію на інші швидкорослі сфери.

Цікаво знати, що представники цих компаній в 1962 році заснували спільне підприємство, яке орієнтоване на продажу копіювальної техніки на ринку Азії.

Результат роботи підприємства – 10 мільярдів доларів/рік.

Компанія Xerox – власник 25% акцій СП.

Читайте також: Олег Дерипаска подав позов проти Пола Манафорта

  •  

Напишіть коментар