Новини

Французька влада зірвала найбільшу угоду про злиття Orange і Bouygues

Французька влада зірвала  найбільшу угоду про злиття Orange і BouyguesДнями стало відомо, що переговори двох найбільших телекомунікаційних підприємств Франції – Orange і Bouygues з приводу угоди про злиття на € 10 млрд. провалилися через розбіжності з французьким урядом.

На сьогоднішній день представники компаній Orange і Bouygues ніяк не прокоментували дану ситуацію, однак, за інформацією обізнаних джерел, домовленість була зірвана через те, що компанії не змогли визначити кінцеву ціну майбутньої угоди і визначити розмір частки Orange в активах Bouygues. Раніше джерела повідомляли про те, що угода відкладена тимчасово, до кінця поточного тижня.

Про майбутню угоду стало відомо в кінці минулого року, коли найбільший телекомунікаційний оператор Франції – Orange, повідомив про те, що збирається об’єднатися з конкурентом – Bouygues, який входить до трійки найбільших операторів у Франції.

Критики по-різному ставилися до даної операції, одні стверджували, що об’єднання медійних та телекомунікаційних активів допоможе оптимізувати роботу, поліпшити якість послуг, що поставляються, збільшити сферу діяльності і підвищити прибуток. У той час інші експерти говорили про те, що уряд виступить проти даного злиття, оскільки такі великі гравці телекомунікаційного ринку, об’єднавшись можуть стати монополістами на ринку.

Джерело: bloomberg.com

  •