Новини

Французька мережа електроніки Fnac придбає конкурента Darty за € 1 млрд.

Французька мережа електроніки Fnac придбає конкурента Darty за € 1 млрд.Днями обізнані джерела повідомили про те, що великий ритейлер електроніки Fnac провів переговори з компанією Darty з приводу покупки її бізнесу, і запропонував  угоду на € 1 млрд.

Також повідомляється, що в березні поточного року на покупку Darty претендували такі підприємства, як: Steinhoff International і Conforama, проте на даний момент пропозиція Fnac є найвигіднішою і перспективною.

Джерела зазначають, що це не перша спроба Fnac укласти угоду з придбання Darty, в минулому році керівництво Fnac пропонувало за покупку бізнесу конкурента € 850 млн., проте угоду так і не було укладено. Тому тепер Fnac вирішили підняти суму до € 1 млрд.

Критики відзначають, що дана угода допоможе Fnac збільшити сферу впливу, вийти на нові ринки і розширити бізнес. Подробиці і терміни завершення угоди на сьогоднішній день не розголошуються. Також сторони не давали жодних коментарів з приводу майбутньої угоди.

Fnac – велика торговельна мережа електроніки, яка була заснована в 1954 році у Франції. З 1996 р. підприємство є дочірньою структурою компанії PPR. Крім Франції, Fnac здійснює свою діяльність в Іспанії, Португалії, Бразилії, Бельгії, Італії, Швейцарії, Тайвані і Греції.

Darty – компанія, яка займається реалізацією електроніки, була заснована в 2003 р. в Англії. Darty працює у Франції, а також має торгові точки в Бельгії і Нідерландах.

Джерело: rns.online

  •