Новини

Foschini Group поглинула англійського рітейлера одягу Whistles

Foschini Group поглинула англійського рітейлера одягу WhistlesПівденноафриканський рітейлер Foschini Group, днями заявив про те, що купує англійську мережу одягу Whistles. Сума угоди і її подробиці на даний момент сторонами не розголошуються.

Foschini Group активно проявляє інтерес до перспективних європейських підприємств, в минулому році компанія купила англійського  рітейлера Phase 8. Сума угоди склала £ 140 млн. ($ 198 млн).

Аналітики говорять про те, що дана угода є вигідною для Whistles. Це можливість для англійської компанії залучити інвестиції і розширити сферу своєї діяльності на світовому ринку. У свою чергу, для Foschini Group – це можливість зміцнити свої позиції і збільшити доходи.

Обізнані джерела говорять про те, що після закриття угоди, в планах у Whistles – активно розвивати свій інтернет-бізнес. Самі сторони угоди на даний момент ніяк не прокоментували плани з розвитку бізнесу в майбутньому після закриття даної угоди.

Foschini Group була заснована в 1924 р., штаб-квартира підприємства знаходиться в Кейптауні. Компанія займається виробництвом і реалізацією одягу, аксесуарів, ювелірних виробів і спортивних товарів, володіє більше 2700 магазинами і 20 торговими марками.

Мережа магазинів одягу Whistles була заснована в 1976 р., компанія користується великим успіхом в Англії і володіє 46 магазинами, також її продукція представлена ​​в найбільших універмагах.

Джерело: rns.online

  •