Новини

FM Logistic придбала індійського конкурента Spear Logistics

FM Logistic придбала індійського конкурента Spear LogisticsВелика французька логістична компанія FM Logistic повідомила про те, що придбала індійського конкурента – підприємство Spear Logistics, яке в своїй країні є лідируючим в галузі. Сума угоди на даний момент сторонами не розголошується.

Представники FM Logistic прокоментували пресі дану угоду, і відзначили, що Spear Logistics дасть компанії відмінну можливість розширити бізнес на ринку Азії. У FM Logistic є стратегічний бізнес-план, згідно з яким, компанія співпрацює з великими гравцями ринку і купує перспектівні підприємства в найбільш активних країнах, що розвиваються. Керівництво компанії-покупця розповіло і про плани роботи після закриття операції з придбання Spear Logistics. Підприємства будуть тісно взаємодіяти в таких областях як – телекомунікації, роздрібна торгівля, споживчі товари, промисловість і автомобілебудування.

Директор Spear Logistics заявив про те, що об’єднання двох підприємств дозволить підвищити якість послуг, що надаються на міжнародному ринку.

Аналітики відзначають, що угода позитивно позначиться на діяльності підприємств, завдяки досвіду двох компаній, узгодженим юридично грамотним діям, є можливість збільшити прибуток і підвищити впізнаваність бренду.

FM Logistic – велика логістична компанія, яка була заснована в 1967 році у Франції. На сьогоднішній день підприємство здійснює свою діяльність в 12 країнах світу.

Spear Logistics – була створена в 2001 р., сьогодні компанія має 75 складів площею 270 000 кв. м в 23 містах 12 штатів Індії.

Джерело: news.rambler.ru

  •