Новини

Fitbit виграв патентний спір з Jawbone

Fitbit виграв патентний спір з JawboneРегулюючі органи США днями заявили про те, що виробник фітнес-браслетів Fitbit є невинним в патентній суперечці з конкурентом Jawbone, – повідомляють джерела.

Раніше компанія Jawbone звернулася до уповноважених органів з вимогою заборонити реалізацію продукції Fitbit в США за порушення патенту.

На сьогоднішній день представники Jawbone вже відреагували на рішення контролюючих органів і заявили про те, що будуть оскаржувати цей вердикт.

Джерела говорять про те, що патентна суперечка є не єдиною  суперечкою між компаніями Fitbit і Jawbone. Також незабаром сторони зустрінуться в суді, де Fitbit виступатиме відповідачем у справі про крадіжку корпоративної інформації.

Jawbone подала в суд на Fitbit в минулому році, звинувативши підприємство в тому, що воно нечесним способом переманює до себе співробітників, а також краде корпоративну інформацію. Слухання справи відбудеться 9 травня поточного року.

Fitbit була заснована в 2007 р. в США, штаб-квартира підприємства знаходиться в Сан-Франциско. Компанія Fitbit займається розробкою і реалізацією однойменних фітнес-трекерів. Прибуток підприємства в 2014 році нарахував $ 131,8 млн.,  в першому кварталі 2015 року – $ 48 млн.

Jawbone – американська компанія, яка була створена в 1999 р. в Сан-Франциско. Підприємство є одним з лідерів ринку з виробництва та реалізації фітнес-трекерів.

Джерело: rns.online

  •