Новини

Fitbit купує виробника розумних годинників Pebble

Виробник мобільних пристроїв для фітнесу Fitbit поглинув американську компанію Pebble Technology. Можлива вартість операції складе від 34 до 40 мільйонів доларів. Існує ймовірність того, що після підписання контракту Pebble припинить своє існування як самостійний бренд.

Нагадаємо, що Pebble Technology Corp. є американським розробником розумних годинників. Виробництво було запущене у 2011 році в місті Редвуд-Сіті, штат Каліфорнія. На даний момент компанії належать такі торгові марки як Time Round, Time Steel, Pebble Time, і Pebble Steel. Окрім цього, корпорація також займається продажем аутентичних кабелів для зарядки і подібних аксесуарів для мобільних пристроїв.

Варто зазначити, що за час існування Pebble Technology Corp. компанію намагалися придбати декілька разів. Серед потенційних власників бренду могли опинитися – японська корпорація Citizen і американський виробник електронних пристроїв Intel Corporation. Обидва рази запропонована сума значно перевищувала вартість нинішньої угоди, але акціонери Pebble не погоджувалися на підписання контракту. Цього разу головним аргументом «за» є складне фінансове становище підприємства і значна сума заборгованості перед кредиторами.

Читайте також: Provectus відкриє офіс в Києві

  •  

Напишіть коментар