Fiat Chrysler і PSA мають намір підписати угоду про злиття в найближчі тижні

Італо-американський автоконцерн Fiat Chrysler і французька PSA, яка виробляє Peugeot, повідомили своїм співробітникам, що в найближчі тижні вони підпишуть угоду, що зобов’язує злиття, пише Reuters.

У двох окремих повідомленнях, поширених по внутрішнім каналам, компанії повідомили співробітників, що в цьому процесі бере участь більше 50 осіб.

FCA і PSA ведуть переговори про завершення злиття, яке призведе до створення четвертого по величині в світі автовиробника.

В кінці жовтня наглядова рада Peugeot S.A. і рада директорів Fiat Chrysler Automobiles N.V. одноголосно погодилися працювати над повним об’єднанням компаній шляхом злиття за принципом 50/50.

В результаті операції буде створена компанія з капіталізацією близько $50 млрд, яка посяде четверте місце в світі за обсягом виробництва. До групи увійдуть такі бренди, як Fiat, Dodge, Ram, Chrysler, Alfa Romeo, Maserati, Peugeot, DS, Opel і Vauxhall.

Очолить нову компанію генеральний директор PSA Group Карлос Таварес. Голова правління Fiat Chrysler Джон Елканн займе аналогічну посаду в новій компанії.

Читайте також: Папери Fiat Chrysler злетіли на 7,5% після новин про можливе злиття з Peugeot Citroen

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар