Новини

Facebook запускає власну систему електронних платежів

Компанія Facebook оголосила про запуск власної платіжної системи Facebook Pay, повідомляється в блозі соціальної мережі.

“Люди вже використовують платежі в додатках (Facebook, Messenger, Instagram і WhatsApp), щоб здійснювати покупки, а також жертвувати і відправляти один одному гроші. Facebook Pay спростить ці транзакції”, — відзначається в повідомленні.

Користувачі зможуть обрати зручний спосіб оплати, а сервіс збереже свої платіжні реквізити, щоб потім їх не доводилося вводити заново. До Facebook Pay можна буде прив’язувати більшість кредитних і дебетових карт, а також аккаунт в PayPal. Дані клієнта будуть захищені за допомогою шифрування та біометрії.

«Facebook Pay є частиною нашої поточної роботи, щоб зробити торгівлю більш зручною, доступною і безпечною для людей в наших додатках. При цьому ми віримо, що можемо допомогти бізнесу рости, а людям в усьому світі купувати і продавати речі в Інтернеті. Ми продовжимо розробку Facebook Pay і будемо шукати способи зробити його ще більш цінним для користувачів наших додатків », — повідомили в компанії.

Платіжна система буде запущена на цьому тижні — спочатку тільки в Facebook та Messenger і тільки для жителів США. Надалі її збираються ввести в інших країнах, проте не уточнили, коли саме.

Читайте також: У Facebook стався черговий витік даних

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар