Новини

Facebook розробила операційну систему для заміни Android

У підпорядкуванні у Facebook чимало сервісів та окремих пристроїв. Всі вони працюють на базі модифікованої версії Android. Однак в компанії порахували, що Google може сильно на них вплинути, тому приступили до розробки власної операційної системи. Про це повідомляє The Verge.

Facebook запустила розробку абсолютно нової операційної системи. Команду розробників очолює відомий інженер Марк Луковський, який був співавтором Windows NT.

Майбутня ОС може встановлюватися на всіх пристроях, які планує випускати Facebook найближчим часом. Зокрема, компанія займається розробкою таких пристроїв як Portal і Oculus VR. Власна «операційка» дасть Facebook більше свободи для оптимізації роботи цих девайсів і дозволить забезпечити необхідний рівень взаємодії з користувачами.

Варто відзначити, що Facebook має грандіозні плани щодо розвитку свого обладнання. Відомо, що компанія працює навіть над пристроєм, здатним читати думки користувача.

«Ми дійсно хочемо мати своє місце в наступному поколінні… Ми не думаємо, що можемо довіряти ринку або конкурентам, щоб досягти цього. Тому ми збираємося зробити все самі», — зазначив віце-президент Facebook.

Читайте також: Facebook запустить фактчекінгову програму в Україні

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар