Новини

ExxonMobil і British Petroleum завершили 80-річний судовий спір щодо використання торгового знаку Esso

Днями великі нафтові компанії ExxonMobil і British Petroleum врегулювали судовий спір, який тривав протягом 80 років. Сторони дійшли спільної згоди зняти заборону на використання марки Esso для мережі заправок Exxon, який діяв в декількох штатах з 1937 р.

На початку 20 століття, Jersey Standard (змінила назву в 1972 році на Exxon Corporation) займалася продажами товарів під назвою Esso, а Standard of Indiana (яка тепер British Petroleum) використовувала схожий за звучанням бренд S.O. Кольорові гами торгових марок також збігалися. При судовому розгляді суд підтримав British Petroleum.

В кінці 2015 року, компанія ExxonMobil в судовому порядку попросила скасувати заборону на використання торгової марки Esso в 15 американських штатах. Сторони дійшли згоди скасувати діючу заборону, дана угода була зафіксована Федеральним судом Міссурі.

Аналітики відзначають, що сторонам вдалося завершити судовий спір і тому, що компанія ExxonMobil провела розслідування, опитала респондентів з приводу торгової марки. У жодного з 400 опитаних осіб не виникло асоціацій між компаніями ExxonMobil і British Petroleum.

British Petroleum – є другою за величиною в світі нафтогазовою компанією з активами на суму $ 284.3 млрд. Компанія була заснована в Англії в 1909 році. Кількість її співробітників в світі складає близько 79, 7 тис. чоловік.

ExxonMobil – найбільша приватна нафтова компанія з активами на суму $ 349,493 млрд., заснована в 1870 році в США. Прибуток компанії в 2014 році склав $ 32,520 млрд.  Компанія налічує близько 75,3 тис. співробітників.

Джерело: biz.liga.net

  •