Інфографіка

Expert Market: де живуть найнаполегливіші бізнесмени у світі

Неодноразово на сторінках журналу Lawyers Daily ми зверталися до питання: де краще починати свій бізнес? В якій із країн світу найбільш лояльна податкова система і що необхідно для того, щоб ваші бажання і амбіції в кінцевому підсумку перетворилися в прибутковий проект?

І тим не менше, пропонуємо вам, наші читачі, ознайомитися з ще однією ідеєю, що належить аналітикам американської консалтингової компанії Expert Market. Її суть полягає в тому, що не завжди успішність нашої робити залежить тільки від зовнішніх обставин і сприятливого клімату, але – і від внутрішньої мотивації. Як аргумент на захист вищезгаданого тезису, пропонуємо ознайомитися з результатами досліджень від Expert Market.

Згідно з отриманою інформацією, найамбітніші підприємці світу мешкають на території Сполучених Штатів. При цьому, Америка – одне з кращих місць для старту власної справи, оскільки законодавство і загальна розвиненість культури бізнесу в країні пропонує потенційним бізнесменам усі умови для безболісного початку комерційної діяльності. З іншого боку, заснувавши компанію в США, будьте готові змиритися з двома проблемами: висока конкуренція і податки, яких, як стверджував Франклін, уникнути не вдасться.

У свою чергу, у числі тих країн, де почати власну справу вкрай важко, – Бразилія, Індія і держави південної Африки. Проте, не зважаючи на несприятливі зовнішні обставин, серед яких – високий рівень корупції та відсутність підтримки з боку держави, бразильські підприємці були визнані одними з найбільш наполегливих у світі.

инфографика укр

Читайте також: Тіньова економіка і її особливості в масштабах світового ринку

  •  

Напишіть коментар