Новини

Ernest Airlines скасовує і скорочує українські рейси через Ryanair?

Авіакомпанія, що обіцяла з’єднувати українські аеропорти з італійськими містами Мілан, Бергамо, Неаполь, Венеція, Болонья, Генуя і Рим, змінює карту польотів.

Про причини такого рішення не повідомляється. Можливо, це пов’язано з тим, що Ryanair звернувся в Італії в суд з приводу відмови в дозволі виконувати рейси меду Італією і Україною. Після того як такий дозвіл було видано італійською владою авіакомпанії Ernest Airlines – з її двома літаками. Про це не так давно повідомляв комерційний директор Ryanair Девід О’Брайан.

Як би там не було, українські рейси італійського перевізника скорочуються. Втім, вони і так часто скасовувалися і затримувалися, і в разі коротких стикувань авіапасажири ризикували запізнитися на свій наступний рейс.

Крім України, Ernest Airlines виконує польоти між такими країнами, як Італія, Іспанія, Румунія, Албанія. Що стосується нашої країни, авіаперевізник спочатку розраховував на такий сегмент пасажирів, як українці, що працюють в Італії, і запропонував зручні для них маршрути.

Читайте також: Ryanair запустить з Києва п’ять нових рейсів

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар