Екс-трейдери Louis Dreyfus у травні вийдуть на український ринок

Екс-керівники великого зернотрейдера Louis Dreyfus, Sierentz Global Merchants (SCM), з травня 2018 року почнуть експортувати зерно на Чорноморський регіон. Офіційно компанія почала працювати  2 лютого, пише Reuters.

Нагадуємо, що Reuters повідомляв про плани запуску SGM ще в жовтні 2017 року, після того, як компанія була зареєстрована ще в Швейцарії, а активна експортна діяльність почнеться у травні цього року.

Девід Охайон, екс-керівник зернового підрозділу Louis Dreyfus, залишив компанію разом із колегами ще у серпні 2017 роки після розбіжностей з топ-менеджментом компанії. Sierentz управляється членами родини Louis Dreyfus, окремо від глобальної групи Louis Dreyfus Company, в якій Охайон пропрацював понад 25 років.

За словами Охайон, торгова компанія спочатку зосередить свою увагу на експорті зерна з Чорноморського регіону для приватних і державних покупців в Африці, на Близькому Сході і також в Азії. У своєму інтерв’ю Reuters він сказав, що вони планують працювати у Чорноморському регіоні, торгувати на європейських ринках і поступово розширювати свою присутність, якщо буде така можливість.

Раніше повідомлялося, що SGM відкрила представництва у Києві та у Москві.

Читайте також: ЄБРР дав 100 мільйонів доларів кредиту Louis Dreyfus 

  •  

Напишіть коментар