Новини

Екс-глава Valentino отримав умовний термін за ухилення від сплати податків на суму € 65 млн.

Екс-глава Valentino отримав умовний термін за ухилення від сплати податків на суму € 65 млн.Днями стало відомо, що міланський суд виніс рішення, згідно з яким, колишній глава ради директорів відомої компанії Valentino – Маттео Мардзотто отримав умовний тюремний термін на 10 місяців.

Такий самий умовний тюремний термін за порушення податкового законодавства отримали – сестра Мардзотто і бізнесмен Массімо Капутті. Сім’я Мардзотто (власники текстильної компанії Marzotto) продала 29,6% акцій Valentino підприємству Permira в 2007 році. Велика угода викликала питання у контролюючих органів. В ході проведених слідчих дій, в 2012 році контролери оголосили, що при укладенні договору було недоплачено податків уряду Італії на загальну суму € 65 млн. Marzotto в результаті угоди отримала € 200 млн.

Крім умовного терміну керівникам, уряд заморозив активи компанії на суму несплачених в казну податків в розмірі € 65 млн. Також для того, щоб врегулювати конфлікт з регулюючими органами Marzotto Group виплатила уряду Італії € 57 млн.

Marzotto Group – є однією з найбільших найстаріших текстильних компаній в Італії, яка була заснована родиною Мардзотто в 1836 р. В результаті укладення угод зі злиттів і поглинань, компанія є власником багатьох популярних в Італії і та за її межами брендів, таких як: Redaelli, Girmes, Kristof Andreae, Niedieck. Компанія спеціалізується в сфері реалізації пряжі, тканини та одягу. В компанії працює близько 10 тис. чоловік.

Джерело: rns.online

  •