Новини

DuPont створить гіганта харчових добавок

Хімічна корпорація DuPont об’єднає свій харчовий бізнес з американським виробником харчових добавок International Flavors&Fragrances Inc (IFF). Утворена в результаті компанія буде коштувати $45 млрд. Вона стане однією з найбільших на ринку харчових добавок.

За підписаною угодою відповідний підрозділ DuPont увійде до складу International Flavors&Fragrances. Компанія збереже назву IFF. Її сукупна вартість складатиметься з двох частин: $26,2 млрд, в які зараз оцінюється підрозділ DuPont, плюс вартість акцій IFF на 13 грудня 2019 року.

Головою ради директорів стане поточний гендиректор IFF Андреас Фібіг. А в червні 2021 року до керівництва компанії приєднається виконавчий директор DuPont Ед Брін. Він стане ведучим незалежним директором.

Очікується, що операція буде закрита в першому кварталі 2021 року. Після підписання паперів акціонери DuPont отримають 55,4% акцій нової компанії, а існуючі акціонери IFF – 44,6%, говориться в повідомленні DuPont. Крім того, хімічній компанії одноразово буде виплачена сума в $7,3 млрд.

Читайте також: Злилися навіки, або Поділ DowDuPont неминучий

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар