Новини

DuPont і Dow в кроці від підписання договору про злиття

Велика хімічна компанія DuPont готується до об’єднання з американською Dow Chemical Company. Зараз мова йде лише про продаж підприємства, що займається виробництвом гербіцидів, а в подальшому – про остаточне злиття активів корпорацій. Ціна підписаної угоди про співпрацю складе 59 мільярдів доларів, повідомляє Farm Futures.

Такі дії керівництва DuPont, у першу чергу, мають на меті уникнути проблем з боку державних антимонопольних органів. Продаж частини активів майбутньому партнеру дозволяє знизити кінцеву вартість такого злиття. Відповідно, знизити і ймовірність того, що антимонопольний комітет країни призупинить процес об’єднання корпорацій: для обох із хімічних компаній це вкрай не вигідно. Таке прагнення якомога швидше підписати договір (до кінця поточного року) пояснюється високою конкуренцією на ринку даного сегменту. Не дивлячись на те, що DuPont і Dow Chemical Company входять до списку найуспішніших підприємств світу, за даними американського глянцю Fortune, їх прибутковість на тлі підписаних домовленостей між такими організаціями як BASF, FMC і Arsenal Capital Partners LP, падає. Про це повідомляють представники DuPont.

На сторінках Lawyers Daily неодноразово говорилося про перспективи співпраці американських DuPont і Dow Chemical Company. Спочатку операція оцінювалася в 68 мільярдів доларів. Варто відзначити, що після того, як фірми оголосили про свої наміри об’єднатися, ціна їх акцій на ринку піднялася на 8%. Угода претендує на звання найбільшої за останній рік.

Читайте також: Сделка компаний Dow Chemical и DuPont по объединению станет самой крупной на рынке слияний и поглощений в 2015г.

  •  

Напишіть коментар