Новини

ДТЕК Нафтогаз інвестує в український газовидобуток понад 10 млрд грн

ДТЕК Нафтогаз інвестує більше 10 млрд грн в український газовидобуток. Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Щуров на конференції Ukrainian Gas Forum.

Щуров зазначив, що компанія буде продовжувати реалізацію програми буріння глибоких свердловин.

“Приватні компанії готові бурити і навіть готові бурити більше. Саме ДТЕК Нафтогаз планує продовжити реалізацію запланованих інвестиційних програм: в найближчі роки ми хочемо пробурити понад 20 свердловин глибиною від 5,5 до 7 км. Інвестиції в глибоке буріння за цей період повинні скласти більше 10 млрд грн”, – зазначив він.

Ігор Щуров додав, що зміна фіскального режиму, а саме скасування стимулюючої рентної ставки на буріння нових свердловин або перегляд ставок ренти на глибоке буріння, може поставити на паузу інвестиційні проєкти в галузі.

Він вважає фіскальну стабільність фундаментом для будь-якого інвестора. В умовах нової ринкової кон’юнктури (коли ціни на природний газ в Європі опустилися до десятирічного мінімуму) галузь очікує підтримки від влади.

В кінці літа в парламент був внесений законопроєкт №1210, що передбачає серед іншого скасування застосування ставки на рівні 6% та 12% по відношенню до нових свердловин, будівництво яких для цілей підтримки обсягу видобутку заплановано проєктом розробки ділянки надр.

Читайте також: ДТЕК розпочав співпрацю з національною енергетичною компанією Хорватії

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар