Новини

ДТЕК Нафтогаз інвестував у видобуток природного газу 350 млн гривень

ДТЕК Нафтогаз ввів в експлуатацію пропаново-холодильну установку для обслуговування свердловин Семиренківського газоконденсатного родовища (Полтавська область.)

Понад 350 млн грн було інвестовано в цю установку. Протягом наступних 10 років це дозволить додати більше 1 млрд куб м газу.

Установка відокремлює від сирого газу, який надходить зі свердловин, товарний природний газ і газовий конденсат. Товарний газ відправляється в газотранспортну систему України. Коли пластовий тиск в свердловинах був вище, газ очищали завдяки власному тиску і різниці температур. Але з падінням тиску, довелося побудувати пропанового-холодильну установку. В установці задіяно безліч сучасних технологічних рішень і обладнання як українських, так і міжнародних виробників.

З новими свердловинами і вдосконаленою установкою підготовки газу на Семиренківському родовищі планують протягом 3-4 років вийти на видобуток до 2 млрд куб м газу. Також компанія розраховує взяти участь в аукціонах з продажу спецдозволів на видобуток природного газу, які буде проводити Державна служба геології та надр України.

Читайте також: Укртрансгаз звинуватив виконавчу службу в блокуванні його рахунку

  •  

Напишіть коментар