Новини

ДП «Київський бронетанковий завод» поставляв на фронт техніку з неякісною бронею

У зв’язку з порушенням обороноздатності країни, загрозою життю військовослужбовців, що виконують свій обов’язок під час війни з Росією, діяльністю на ослаблення бронетанкової техніки, неякісним ремонтом фронтовий техніки, а також зловживанням службовим становищем, 3 жовтня 2017 року постановлене Солом’янського районного суду міста Києва констатує, що оголошено про підозру посадовим особам Державного підприємства «Київський бронетанковий завод».

Представники НАБУ заявили про підозру щодо деяких посадових осіб і представили матеріали і докази про свідому закупівлю неякісної сталі, яка призначена для ремонту техніки, що використовується для оборонних цілей у війні з агресором.

Детективи НАБУ звинувачують, що посадові особи закуповували вітчизняну сталь, замість заявленої і вкрай необхідною бельгійської.

Вітчизняна сталь не призначена для ремонту броні.

Керівники заводу заплатили за неякісну сталь 57,12 мільйона гривень.

Для довідки. Всі роботи з пошуку матеріалу і питаннями закупівлі займалася компанія «Альфа Техно Імпорт», яка вже засвітилася в скандалі.

Детективи довели, що закуповувалася сталь з низьким рівнем захисту на ковальсько-механічному заводі м. Лозова Харківської області.

Нагадаємо, що розгорівся неабиякий скандал, в 2012 році на рахунки компанії «Альфа Техно Імпорт» перевели гроші за поставку комплектуючих до автокранів ДП ​​«Антонов». До цього дня договірні зобов’язання згаданою компанією не виконані.

Читайте також: Хто винен, або Продовження турбінної історії

  •  

Напишіть коментар