Новини

Дональд Трамп готується до допиту

Як стало відомо, президент Америки Дональд Трамп найближчим часом буде викликаний на допит у справі, яка отримала назву «російський слід» в зв’язку з впливом РФ на результати президентських виборів і змови передвиборчого штабу з Москвою.

Про це повідомляє Washington Post.

Спеціальний прокурор Роберт Мюллер в кінці минулого року зустрічався з юристами Дональда Трампа – Джоном Доудом і Джеєм Секуловим з питання допиту президента США.

За інформацією американських ЗМІ, запит коментарів по процедурі допиту відправлений юристам Трампа через відмову юриста Білого дому Тая Кобба, але поки відповіді не має.

За посиланням інформагенцій США на джерела близькі до президентської команди юристів, на даному етапі проходять консультації з підготовки до допиту.

Раніше повідомлялося, що NBC публікувала новину, що адвокати Трампа провели зустріч з представниками команди спецпрокурора з питання обговорення умов проведення такої процедури.

В результаті зустрічі стало відомо про домовленості щодо місця проведення допиту, списку кількості питань, формату проведення та правових норм.

Нагадаємо, що колишній радник президента з національної безпеки Майкл Флінн, а також член передвиборчого штабу Джордж Пападопулос вже заявили про неправдиві свідченнях при допиті ФБР.

Ми повідомляли про звинувачення, що пред’явлені Полу Манафорту, а також про те, що він подав позов проти спецпрокурора Роберта Мюллера і Міністерства юстиції США.

Читайте також: Олігарха Ахметова суд обмежив у витратах

  •  

Напишіть коментар