Новини

Dominion Energy і Facebook розширюють партнерство в сонячній енергетиці

Компанія Facebook в 2020 році планує повністю перейти на електроенергію з альтернативних джерел. Черговим кроком до цієї мети стало розширення партнерства з енергопровайдером Dominion Energy для збільшення масштабів вироблення відновлюваної енергії в штаті Вірджинія. Про це пише видання Smart Energy International.

Проєкт був схвалений Комісією Державної корпорації Вірджинії минулого місяця. Він приєднався до списку з восьми інших проєктів Dominion Energy у Вірджинії і Північній Кароліні, які підтримують діяльність Facebook з використанням відновлюваних джерел енергії.

«З 2017 року партнерство з Dominion Energy дозволило Facebook отримати понад 690 МВт сонячної енергії в Вірджинії і Північній Кароліні, що істотно допомогло зміцнити ринок відновлюваної енергії в регіоні і прискорити перехід на альтернативні джерела», – сказав керівник відділу відновлюваної енергії в Facebook Уве Парех.

Dominion Energy залишиться власником електростанції та проводитиме моніторинг і необхідні технічні роботи, в той час як Facebook продовжить купувати необхідні обсяги виробленої сонячної енергії.

Компанія Dominion зазначає, що партнерські відносини з покупцями відновлюваної енергії, такими як Facebook, підтримують її мету — до 2022 року задіяти або розробляти 3 ГВт сонячної і вітрової енергії.

Читайте також: Компанія Facebook скасувала конференцію в Сан-Франциско

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар