Новини

Долар в Україні: нова вартість валюти

Національний банк України надав нову вартість валюти. Відомо, що курс долара був “заморожений”. Тепер долар США становить 27,76 гривень, євро – 31,71 гривні, руб – 4,2 гривні. Дані відомості свідчать про те, що в порівнянні зі “вчорашніми” значеннями долар істотно не змінився, після недавнього росту копійки. Більш того, незадовго до цього, валюта впала до мінімуму з середини 8-го місяця цього року.

Допоки долар в Україні тримається на рівні названої “нижче психологічної”, це в середньому – 28 грн. А ось курс євро подешевшав на 2 коп, хоча ще зовсім нещодавно, валюта різко зросла на цілих 24 коп. Євровалюта варто також нижче “психологічного рубежу” – 32 грн. Російський рубль, стабільний як ніколи, і стоїть на тому ж самому місці.

На цьому тижні “зелена” валюта на міжбанківському ринку валюти в Україні зросла на копійку, в пункті – покупка і продаж. Таким чином, валюта стояла на рубежі 27,73, 27,76. Євро стало на позначці – 31,61, 31,64 (валюта впала вниз на 7 коп). Повідомляється, що сьогоднішні торги ще не відбулися.

Читайте також: Нацполіція запідозрила відтік капіталу з 70% українських мереж обміну валюти

  •  

Напишіть коментар