Новини

Додаток WhatsApp подолав позначку в два мільярди користувачів

В офіційному блозі розробників WhatsApp з’явилася замітка про те, що їх месенджером користується два мільярди людей по всьому світу. Якщо врахувати, що на Землі живе близько восьми мільярдів людей, то виходить, що кожна четверта людина в світі запускає цю програму хоча б раз на місяць. Цікаво, що соціальна мережа Facebook, якій з 2014 року належить WhatsApp, святкувала досягнення позначки в два мільярди користувачів в 2017 році.

Розробники месенджера відзначають, що дадаток використовують по всьому світу. Батьки використовують його, щоб легко зв’язатися зі своїми дітьми, колеги можуть брати участь в спільних проектах, а компанії – рости і розвиватися завдяки ефективним інструментам для зв’язку з клієнтами. Також месенджер володіє величезною кількістю додаткових функцій, якими можна користуватися в різних країнах. Наприклад, нещодавно в WhatsApp для Індії додали автоматичну систему боротьби з фейковий новинами і систему переказів, завдяки якій можна відправити гроші будь-якій людині прямо через чат.

Розробники WhatsApp також торкнулися теми безпеки особистих даних користувачів. Вони розповіли про те, що кожне повідомлення за замовчуванням захищене наскрізним шифруванням. Повідомлення зберігаються тільки на пристрої користувача. Це означає, що ніяка третя особа не може їх прочитати або прослухати дзвінки, навіть самі розробники.

Читайте також: WhatsApp перестане працювати на мільйонах смартфонів в 2020 році

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар