Новини

Дочірні перевізники Hainan Airlines створили U-FLY Alliance

Дочірні перевізники Hainan Airlines створили U-FLY AllianceПідрозділи китайської авіакомпанії Hainan Airlines створили перший у світі альянс лоукостерів. Проект запустився 18 січня 2016.

Об’єднання включає в себе компанії з низькими тарифами. Нове об’єднання назвали U-FLY Alliance. До його складу входять такі компанії: HK Express, Lucky Air, Urumqi Air і West Air. Материнська компанія Hainan Airlines не є членом даного альянсу.

Критики позитивно розцінюють створення такого альянсу, який забезпечить перельоти за бюджетними тарифами. U-FLY Alliance запропонує своїм пасажирам безліч напрямків, а для деяких будуть створенi особливі розцінки. Альянс обіцяє створити зручні умови стикування для пасажирів.

В альянсу буде спільний флот, який за відомостями обізнаних джерел налічує близько 67 літаків. За прогнозами, об’єднання планує збільшити кількість літаків до 200 одиниць.

За даними аналітиків, в 2015 році, загальний потік пасажирів чотирьох компаній, які утворили альянс лоукостерів, склав близько 171 мільйона чоловік.

Альянс повідомляє про свої плани на найближче майбутнє, у своїй заяві представники об’єднання повідомили про те, що розширять кадровий штат і мережу маршрутів. Також альянс планує приймати нових учасників до свого складу. Які ще компанії можуть стати членами об’єднання лоукостерів, на даний момент не повідомляється.

Материнська компанія Hainan Airlines, до якої відносяться перевізники, була утворена в 1989 році в Китаї, з 1993 року вона виконує міжнародні рейси. На сьогоднішній день, це найбільша приватна авіакомпанія Китаю, займає 4 місце в країні за кількістю повітряних суден.

Джерело: delo.ua

  •