ДФС персонально оштрафувала голову правління НАК «Нафтогаз України»

У зв’язку з порушеннями митних правил представники Державної Фіскальної служби України персонально оштрафували голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Підстава – незабезпечення можливості надання додаткової митної декларації з повним пакетом супровідних документів.

Реальна причина – неоформлення та несплата за газ, який контрабандою надавав на окуповану територію південного сходу України російський «Газпром».

Загальна сума штрафу – 8,3 мільярда гривень (складається з двох штрафів – 7,3 мільярда гривень і 1 мільярд гривень).

Відповідну інформацію і документи голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв опублікував на своїй сторінці в «Фейсбук».

 

Нагадаємо, що в період 2015 року, як заявляли неодноразово співробітники ДФС, імпортний газ не оформлений належним чином, тобто не розмитнений через відсутність повного пакету документів з боку покупця.

У свою чергу, представники «Нафтогазу» заявляли, що поставки є контрабандними і надати повний пакет документів, котрий вимагають представники ДФС немає ніякої можливості через те, що поставки надаються безпосередньо на окуповану територію Росією, а також, що українська сторона даний факт поставок не визнає. Крім цього, у представників України немає можливості надання жодних документів (актів приймання-передачі тощо).

Раніше ми повідомляли, що НАК «Нафтогаз України» переміг в Стокгольмському арбітражі.

Читайте також: Bloomberg: Втрата капіталізації компанії General Electric Co. – 138 мільйонів доларів

  •  

Напишіть коментар