Новини

Deutsche Boerse шукає партнера для злиття

CEO Deutsche Boerse заявив про те, що компанія продовжує пошук партнера для злиття для реалізації стратегії зростання німецького біржового оператора.

Теодор Веймер, який став біля керма Deutsche Boerse 1 січня 2018 року, сказав основним шейрхолдерам в середу, що продаж Deutsche Boerse є «частиною нашої стратегії, зокрема, там, де вона буде доповнювати наш бізнес».

За його словами, пріоритетними для ринкової реалізації є цінні папери з фіксованим доходом, енергетичні продукти, валюти, різні види сервісів для інвестиційних фондів, дані та індекси.

Але Веймер також виключив можливість великих угод з урахуванням краху пропонованого Deutsche Boerse злиття з Лондонською фондовою біржею рік тому.

«Трансформаційні транзакції, в результаті яких ми більше не будемо здійснювати мажоритарний контроль над акціями, або наша штаб-квартира більше не буде знаходиться в Гесені, для нас не є варіантом», – сказав він.

Веймер прагне почати нову главу в історії компанії після того, як Deutsche Boerse в минулому році була зав’язана в скандалі з торгівлею інсайдерською інформацією і зазнав невдачі в спробі злиття з LSE.

Читайте також: Cadence погоджується купити State Bank за $1,4 млрд.

  •  

Напишіть коментар