Новини

Держстат: Експорт в РФ збільшився на 11,6%

За статистичними даними, які опубліковані Держслужбою статистики, в період 11 місяців минулого року експорт товарів в Україні в загальній сумі склав близько 39,49 мільярда доларів.

Загальна сума імпорту склала 44,7 мільярда доларів.

Якщо порівнювати з аналогічним періодом 2016 року, то зафіксовано зростання експорту на 20,56%, що в грошовому вираженні склало збільшення на 6,75 мільярда доларів.

За такий же період порівняння імпорту демонструє зростання на 27,5%, що теж позначилося в грошовому еквіваленті і показало зростання на 9,63 мільярда доларів.

Якщо ж говорити про коефіцієнт покриття експортом імпорту, то він склав 0,88.

Кількість проведених операцій констатує, що в України в минулому році партнерами імпорту/експорту виступила 221 країна світу.

Незважаючи на війну на сході України, на агресію Росії, статистика підтверджує, що експорт в РФ збільшився на 11,6%, а імпорт з країни-агресора виріс на 38,2%.

Якщо ж говорити про поставки товарів до країн Європейського Союзу, то Україна збільшила імпорт на 30,4%, що загальній сумі склало 15,91 мільярда доларів. Імпорт з країн ЄС – 18,83 мільярда доларів.

Якщо ж говорити про позитивні результати торгового сальдо, то вони зафіксовані в торгівлі з такими країнами: Єгипет, Індія, Туреччина, Нідерланди, Італія.

Загалом, сальдо з країнами ЄС та країнами СНД пішло в мінус, склавши в загальній сумі 5 мільярдів доларів.

Читайте також: Kroll: В результаті шахрайства збиток «ПриватБанку» – 5,5 мільярда гривень

  •  

Напишіть коментар