Новини

Держфонд Abu Dhabi Investment Council планує продати частку в Крайслер-білдінг

Держфонд Абу-Дабі прийняв рішення, щодо продажу частки в Крайслер-білдінг. Нагадуємо, що державному фонду належить 90 відсотків частки в хмарочосі. Йдеться про суму в розмірі мільярда доларів США. Власники нью-йоркського хмарочоса Крайслера вирішили продати свою власність. Джерелом цієї інформації став сам голова правління компанії NYC Capital Markets Group.

Держфонд Abu Dhabi Investment Council має в наявності 90 відсотків акцій, які придбав ще 10 років тому за невелику ціну. 800 мільйонів доларів було витрачено напередодні фінансової кризи. 10 відсотків належить Tishman Speyer Properties (фонд нерухомості). Щоб угода пройшла успішно, для її організації була обрана компанія CBRE Group Inc. (NYC Capital Markets).
Експерти висловили свою думку з приводу угоди. Власники будівлі можуть на даний момент отримати багато проблем. Це може позначитися на ціні хмарочоса. Першою проблемою названа інфраструктура хмарочоса, яка вже застаріла. Також вплине на створення нових проблем ціна оренди землі.

Читайте також: “Фокстрот” розраховує збільшити частку онлайн-продажів мінімум до 20%

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар