Новини

Comcast придбає DreamWorks Animation за $ 3,2 млрд.

Comcast придбає DreamWorks Animation за $ 3,2 млрд.Днями стало відомо, що велика американська медіакорпорація Comcast збирається придбати студію DreamWorks Animation. За інформацією обізнаних джерел, ціна угоди складе близько $ 3,2 млрд.

Аналітики стверджують, що дана угода зробить Comcast одним з основних конкурентів Walt Disney. Також наголошується, що в останні роки компанія намагається обійти Walt Disney, створюючи продукти тієї ж тематики. Тому покупка DreamWorks прискорить цей процес. Також зазначається, що вартість даної угоди перевищує ринкову вартість DreamWorks (компанія оцінюється в $ 2,3 млрд.)

Джерела зазначають, що Comcast активно розширює сферу своєї діяльності. Минулого місяця підприємство повідомило про запуск спільного проекту з Amazon. Відповідно до угоди між компаніями, Amazon займеться реалізацією продукції Comcast, включаючи пакети інтернету, ТБ, телефонії та ін. Керівництво Comcast вважає, що така співпраця збільшить продажі кабельних продуктів для Comcast  і в той же час розширить асортимент послуг для Amazon.

DreamWorks була створена в 1994 р. в США., компанія  спродюсувала більше десятка фільмів, касові збори від яких перевищили позначку в $ 100 млн.  Найбільш прибутковим з них на даний момент є «Шрек 2».

Comcast – велика американська корпорація, яка є найбільшим інтернет-провайдером в США. Підприємство було засноване в 1963 рю, кількість його співробітників налічує 136 тис. чоловік.

Джерело: rns.online

  •