Новини

Cofco запустила термінал у Миколаєві вартістю $ 75 млн.

Cofco запустила термінал в Миколаєві вартістю $ 75 млн.Днями відбувся запуск нового терміналу COFCO Agri з перевалки зернових і олійних культур в Миколаєві, – про це повідомляють інформовані джерела.

За заявою представників підприємства, кошти, вкладені в даний проект, налічують близько $ 75 млн. Будівництво терміналу почалося 2 роки тому і на це пішло 20 місяців. У новому терміналі є два зерносховища, зерносушарки, зерноочистка потужністю 50 т на годину, і лабораторія для перевірки якості зерна.

Керівник групи підприємств Cofco Agri в Україні Володимир Осадчук в своєму інтерв’ю журналістам зазначив, що завдяки вкладенням китайського підприємства, використанню модернізованого закордонного обладнання, був запущений комплекс, який відповідає найвищим стандартам і на його базі були створені нові робочі місця.
Аналітики відзначають, що новий термінал – одне з найбільших вкладень китайського підприємства в розвиток бізнесу в Україні.

COFCO – велике китайське підприємство, з активами на суму $ 71,9 млрд., яке займається закупівлями і реалізацією зернових культур. Підприємство працює в 140 державах. Компанія є одним з головних акціонерів COFCO Agri – основної міжнародної платформи підприємства.

Cofco Agri в Україні має 8 підприємств, в 2015 році компанія експортувала близько 2,4 млн. т зернових культур, з яких понад 1 млн. т відправлено до Китаю. На підприємстві в Україні працюють близько 500 чол.

Джерело: latifundist.com

  •