Новини

Coca-Cola придбала виробника соків CHI за $ 240 млн.

Coca-Cola придбала виробника соків CHI за $ 240 млн.Популярна американська компанія Coca-Cola повідомила про придбання 40% частки нігерійського виробника соків, закусок і молочних продуктів CHI. У найближчих планах Coca-Cola збільшити свою частину в підприємстві до 100%.

Для компанії Coca-Cola угода стане частиною плану з розширення бізнесу та інвестицій в африканський ринок. До 2020 року компанія планує вкласти в африканський продовольчий ринок до $ 17 млрд.

Дана угода стане вигідною і для компанії CHI. Нігерійський виробник зможе розвинути свій бізнес, після закриття угоди компанія отримає доступ до виробничих потужностей і розгалуженої мережі збуту.

Представники CHI прокоментували угоду журналістам: «Coca-Cola зможе перенести свої провідні безгазові брендові напої на платформу CHI і поділиться ноу-хау в області новинок та операційної ефективності. З нами вели переговори відомі та успішні підприємства, і ми вирішили укласти угоду з найбільшим з них».

Coca-Cola – найбільша в світі компанія з виробництва безалкогольних напоїв. Була заснована в 1892 році, її штаб-квартира знаходиться в Атланті (штат Джорджія, США). У 2014 році оборот компанії склав $ 46 млрд.

Компанія CHI знаходиться в Лагосі входить до групи TGI, яка в свою чергу належить європейській сім’ї, що займається виробництвом фруктових напоїв, чаю, закусок і молочних продуктів.

Аналітики відзначають таку тенденцію, що протягом кількох останніх років компанія Coca-Cola все більше зацікавлена ​​в придбанні підприємств, які спеціалізуються на виробництві здорового харчування. Наприклад, минулого літа компанія придбала частину підприємства, що випускає органічні соки – Suja Life. Покупка обійшлася в $ 90 млн.

Джерело: ru.euronews.com

  •