Новини

CK Life Sciences інвестує в John Nicoletti $ 24 млн.

CK Life Sciences інвестує в John Nicoletti $ 24 млн.Китайські компанії продовжують поширювати свій вплив на зарубіжних ринках, і тепер вони активно зацікавилися аграрною сферою.

Китайські інвестори вкладуть кошти в розмірі $ 24 млн. в одного з найбільших виробників зерна в Західній Австралії – John Nicoletti. На даний момент угода на стадії завершення, а сторони чекають на її схвалення з боку органів влади, які відповідають за даний сектор.

У результаті угоди, інвестори в особі гонконгської компанії CK Life Sciences отримають 70 гектарів сільськогосподарських земель. Австралійська сторона останнім часом переживає фінансові труднощі в результаті декількох неврожайних сезонів, зараз вона сподівається на те, що інвестиції допоможуть збільшити виробництво зерна і скоротити збитки. Цей сезон приніс  John Nicoletti близько 1,2 тонни пшениці з одного гектара.

Це вже не перше вкладення китайського підприємства в аграрну сферу Австралії. Нещодавно, CK Life Sciences інвестували у виробництво винограду, вироблення солі, фермерських продуктів, у поліпшення різної продукції для захисту рослин. Як вважають аналітики, такі дії китайських  вкладників говорять про те, що інвестори бачать перспективи аграрної сфери в Австралії, також це шанс для них зміцнитися на зарубіжному ринку і отримати високі доходи.

CK Life Sciences була заснована в Гонконгу 2000 році. Вона є дочірньою компанією Cheung Kong Holdings і спеціалізується в галузі біотехнології. Також компанія займається дослідженнями в області маркетингу і продажів в сферах біотехнологій, інвестує кошти в перспективні проекти.

Джерело: agrinews.com.ua

  •