Новини

Чому акції Nike оновили історичний максимум

Акції Nike виросли на 6% і побили рекорд. Це сталося після того, як квартальні результати виявилися кращими за очікування. Компанія заробила за рахунок Китаю та жіночого одягу. Експерти чекають подальшого зростання котирувань.

Акції виробника спортивного одягу і взуття Nike оновили історичний максимум. Це сталося після закриття біржових торгів у вівторок, 24 вересня. Котирування додали 6% за день і досягли $ 92,42 за акцію, відредагувавши на квартальну звітність компанії.

Інвесторів порадували вищі, ніж очікували аналітики, фінансові результати Nike за минулі три місяці. Компанія показала двозначний приріст продажів в Китаї.

Крім того, значно збільшився попит на одяг Nike серед жінок. Тим самим компанія зуміла розвіяти стурбованість інвесторів. Ті очікували, що на результати негативно вплине торговий конфлікт між США і Китаєм.

Чистий прибуток Nike перевищив прогнози на 21% і склав $ 1,37 млрд. Це на 25% більше, ніж в тому ж періоді минулого року. У перерахунку на акцію компанія заробила $ 0,86, тоді як експерти прогнозували $ 0,71 за цінний папір.

Продажі в компанії за квартал збільшилися на 7%, до $ 10,7 млрд. Аналітики очікували зростання до $ 10,44 млрд. Найбільше компанія продала взуття і одягу в Північній Америці. Виручка в цьому регіоні досягла $ 4,3 млрд, що на 4% більше, ніж роком раніше.

Найбільший приріст продажів був зафіксований в Китаї: 22%, до $ 1,68 млрд. «Nike – це китайський бренд для Китаю, і результати продовжують доводити це», – сказав генеральний директор компанії Марк Паркер в телефонній конференції.

Nike частково зумів уникнути впливу торговельної війни між Китаєм і США, хоча в список товарів, на які накладено мита, входять одяг і взуття. Це пов’язано з тим, що деякі товари Nike, вироблені в Китаї, продаються всередині країни. До того ж компанія за останнє десятиліття перенесла частину виробництва в нейтральні країни – такі як В’єтнам.

Читайте також: Nike заплатить штраф в розмірі 12,5 млн євро

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар