Новини

Чистий прибуток PepsiCo в 2018 році зріс в 2,6 рази, до $ 12,5 млрд

Чистий прибуток американської PepsiCo Inc., одного з найбільших в світі виробників прохолодних напоїв, в 2018 році збільшилася в 2,6 рази в річному вираженні, до 12,515 мільярда доларів, повідомляється в прес-релізі компанії.

У перерахунку на одну акцію розбавлений прибуток склав 8,78 доларів проти 3,38 доларів в 2017 році. Виручка компанії зросла на 2%, до 64,661 мільярда доларів.

За підсумками четвертого кварталу компанія отримала чистий прибуток у 6,854 мільярда доларів, тоді як за три місяці 2017 року було зафіксовано чистий збиток у розмірі 710 мільйонів доларів. У перерахунку на одну акцію розбавлений прибуток становив 4,83 доларів проти збитку в 0,5 долара за аналогічний період минулого року. Квартальна виручка компанії склала 19,524 мільярда доларів, що практично відповідає рівню річної давності.

“За минулий рік ми виконали або перевиконали кожну з фінансових цілей, які ми встановили на початку року … Незважаючи на те, що курсовий ефект негативно вплинув на показники чистої виручки, наш базовий органічний зріст виручки прискорився в другому півріччі, рік завершився органічним зростанням виручки на 4,6% в четвертому кварталі”, – наводяться в релізі слова голови компанії Рамона Лагуарта.

Органічне зростання виручки в 2019 році очікується на рівні 4%, вільний грошовий потік – приблизно в 5 мільярдів доларів. PepsiCo також повідомила, що розраховує викупити власні акції на суму 3 мільярди доларів і виплатити дивіденди в розмірі 5 мільярдів доларів.

Читайте також: PepsiCo купує творця сифонів для виготовлення газованої води за $ 3,2 млрд

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар