Новини

Chevron продала частину бізнесу компанії Cox Oil Offshore

Chevron продала частину бізнесу компанії Cox Oil OffshoreПредставники приватного нафтогазового підприємства Cox Oil Offshore заявили про те, що придбали частину бізнесу американської компанії Chevron, а саме, були продані – 19 родовищ вуглеводнів в мілководній частині Мексиканської затоки, 170 діючих свердловин, 140 платформ. Ціна угоди не розголошується.

Керівництво Chevron повідомило про те, що має намір продати ряд активів в Мексиканській затоці на початку 2016 р. Представники підприємства стверджують, що це пов’язано з планами зосередитися на розробці глибоководних родовищ. Крім цього, було відзначено, що також будуть продані активи в Новій Зеландії і Канаді. Також, за відомостями інформованих джерел, Chevron шукає покупців на для своїх азіатських геотермальних енергетичних блоків на суму близько $ 3 млрд.

У свою чергу, експерти припускають, що за допомогою продажів активів, Chevron сподівається відновити фінансову стабільність. У минулому році доходи компанії зменшилися в 4,17 рази до $ 4,6 млрд., за четвертий квартал минулого року підприємство отримало $ 588 млн. збитку. Після цього компанія почала скорочувати витрати і продавати непрофільні активи.

Chevron Corporation – одне з найбільших енергетичних підприємств в світі, було засновано в 1879 р. в США. Діяльність компанії зосереджена на видобутку і переробці нафти в різних регіонах. Число співробітників підприємства нараховує 64,7 тис. осіб. Чистий прибуток Chevron в 2014 р. нарахував  $ 19,241 млрд.

Джерело: ubr.ua

  •