Новини

ChemChina отримає рекордний кредит для придбання Syngenta AG

ChemChina отримає рекордний кредит для придбання Syngenta AGМинулого місяця надійшла інформація про те, що велике хімічне підприємство ChemChina збирається купити компанію, яка займається виробництвом захисних засобів для рослин – Syngenta AG за $ 43 млрд. На днях обізнані джерела повідомили, що для здійснення цієї угоди компанії доведеться взяти кредит на рекордну суму в $ 35 млрд.

Для отримання необхідної суми, підприємство звернулося до фінансової установи China Citic Bank International Ltd. Банк надасть гарантований кредит в розмірі $ 15 млрд. Крім цього, незабаром представники підприємства планують провести зустріч з приводу синдикованого кредиту на суму $ 20 млрд.

Аналітики позитивно оцінюють дії компанії, оскільки вважають дане вкладення перспективним. Операція по злиттю компаній створить підприємство з капіталізацією на $ 100 млрд., яке стане найбільшим світовим виробником сільськогосподарських хімікатів.

ChemChina активно розширює область своєї діяльності, купує підприємства за межами країни. Нещодавно компанія оголосила про плани купити велике німецьке підприємство KraussMaffei Group за € 925 млн., і частку компанії, яка здійснює торгівлю сировиною – Mercuria Energy Group Ltd.

В останні роки для того, щоб збільшити сферу діяльності, державна компанія Китаю купила такі європейські компанії, як: Pirelli, Adisseo Gropu, Qenos Holdings, Elkem. В цілому на M & A угоди було витрачено понад $ 15 млрд.  за десять років.

Джерело: latifundist.com

  •