Новини

Cadillac: концерн презентує конкурента Tesla

Cadillac повідомили, що до 2021 року випустять конкурента Tesla. Новий електроавтомобіль General Motors складе конкуренцію американській компанії. Нагадуємо, що у концерну GM в наявності великий досвід в розробці електрокарів. Новинка буде конкурувати з Mercedes-Benz і Audi.

Щодо основи архітектури авто відомо, що буде присутня архітектура BEV нового покоління. Вона спеціально розроблена для авто з повністю електросиловими установками. Електролінійка новинки поєднає різні моделі: компактний кросовер, комерційний фургон великих розмірів, тощо.

General Motors вже встиг отримати великий досвід в розробці електрокарів. Гібрид Chevrolet Volt став доступний для світу ще до виходу на ринок Tesla Model S. Також  продажі моделі авто Chevrolet Bolt, стартували ще до старту випуску Tesla Model 3. Понад рік тому в General Motors заявили, що закривають виробництво Chevrolet Volt і Cadillac CT6 . Не дивлячись на це, концерн протягом наступних кількох років збільшить інвестиції в електричні і автономні транспортні засоби.

Читайте також: Tesla починає будівництво заводу в Шанхаї

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар