Новини

Burberry бореться проти ворожого поглинання

15884Днями газета Financial Times повідомила про те, що керівництво Burberry – великого виробника брендового одягу класу люкс робить спроби дізнатися ім’я таємного вкладника підприємства, який  придбав  5% його акцій.
Обізнані джерела повідомляють, що підприємство найняло фахівців для протистояння ворожому поглинанню.
У той же час, інші джерела стверджують, що власником 5% акцій є HSBC Holdings, і в його діях немає загрози незаконного поглинання компанії. Частка компанії перевищила 5% рубіж лише внаслідок проведення певних торгових операцій.
Деякі експерти стверджують, що HSBC Holdings могла діяти за дорученням конкретної особи, яка зацікавлена ​​в покупці Burberry. Інші джерела говорять про те, що HSBC Holdings діяв в рамках встановленого законодавства і здійснював операції, внаслідок яких на певний час його частина акцій склала 5%.
Британський виробник одягу стурбований цією ситуацією, на фоні неоднозначної інформації про поглинання акції компанії впали на 6%. Зараз юристи підприємства вживають  всіх необхідних дій, щоб залагодити ситуацію.
Burberry була створена в 1856 році Томасом Берберрі в Лондоні (Англія). Сьогодні це один з найвідоміших виробників і постачальників одягу класу люкс. Число співробітників компанії налічує близько 9 000 чоловік. Компанія відома своїм фірмовим картатим візерунком, який не раз ставав причиною суперечок  з іншими компаніями, які намагалися його копіювати.
Джерело: rns.online

  •