Новини

Brunello Cucinelli інвестувала в розширення бізнесу на Близький Схід

Brunello Cucinelli інвестувала в розширення бізнесу на Близький СхідПредставники італійського виробника люксових товарів Brunello Cucinelli повідомили про те, що розширюють сферу своєї діяльності і інвестують кошти у відкриття першого монобрендового магазину в Дубаї. На даний момент керівництво компанії не розголошує інформацію з приводу суми інвестицій.

Обізнані джерела повідомляють, що компанія відкриває торгову точку в партнерстві з Al Tayer Group, яка є люксовим рітейлером на Близькому Сході. Також повідомляється про те, що новий магазин буде розташований  у великому торговому центрі і його площа складе близько 167 квадратних метрів.

Критики по-різному оцінюють рішення Brunello Cucinelli вкласти кошти в розширення бізнесу. Одні говорять про те, що ринок Близького Сходу є чудовим  майданчиком для здійснення діяльності, і тут є всі можливості для того, щоб залучити нових клієнтів і отримати більше прибутку. У той же час інші критики звертають увагу на те, що багато  рітейлерів  навпаки скорочують витрати в умовах нестабільної ситуації на ринку для того, щоб зберегти фінансову стабільність.

Представники Brunello Cucinelli не давали жодних коментарів з приводу подальших планів, проте джерела стверджують, що керівництво компанії впевнене в тому, що бізнес буде успішним на Близькому Сході.

Компанія Brunello Cucinelli була заснована в Італії в 1978 р., підприємство займається виробництвом і реалізацією одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків і жінок. Мережа компанії налічує 117 торгових точок.

Джерело: rns.online

  •