Новини

Bosch створить нове виробництво в Україні

Представники Антимонопольного комітету України схвалили укладення угоди між німецьким концерном Robert Bosch GmbH і китайським виробником побутової техніки Guangdong Vanward New Electric. Йдеться про створення спільного підприємства на території України. Передбачається, що промисловий комплекс буде спеціалізуватися на виробництві комплектуючих для автомобілів, газових побутових приладів та іншого роду споживчих товаром для будинку. Про це повідомляє інформаційний портал Inventure.

Як відомо, німецька електротехнічна компанія працює в рамках українського ринку, починаючи з 1993-го року. Серед основних напрямків діяльності корпорації – промислові технології, виготовлення побутової техніки та будівельні технології. Варто зазначити, що за останні кілька років товарообіг Robert Bosch в Україні скоротився в середньому на 40%. Таким чином, залучення китайського акціонера до розвитку українського бізнесу Bosch, очевидно, спрямоване на збільшення частки компанії в рамках українського ринку.

Robert Bosch GmbH – німецька багатонаціональна корпорація, яка включає в себе понад 440 дочірніх підприємств в усьому світі. Компанія була заснована в 1886 році підприємцем Робертом Бошем. Близько 60% річного прибутку Bosch отримує від реалізації комплектуючих для автомобілів.

Читайте також: Україна зараз – одне з найцікавіших місць у світі

  •  

Напишіть коментар