Новини

Boeing очікує, що його скандальні літаки 737 Max злетять до кінця року

Компанія Boeing чекає, що її літаки серії 737 Max, які зазнали кілька великих катастроф, знову повернуться в небо до кінця 2019 року. Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що через кілька годин після того, як індонезійські слідчі визнали причинами аварії літака цієї моделі, що належав компанії Lion Air, механічні та конструкторські збої системи управління польотом, у Boeing заявили, що розробили оновлення програмного забезпечення, яке вважається причиною двох масштабних авіакатастроф.

“Нашим головним пріоритетом залишається безпечне повернення в експлуатацію 737 Max, і ми домоглися стійкого прогресу”, – заявив головний виконавчий директор Boeing Денніс Мюленбург.

У Boeing також підкреслюють, що розробили оновлення для тренувань пілотів при експлуатації програмного забезпечення літаків, і очікують, що регулятори дозволять почати польоти до початку 2020 року.

“Ми продовжуємо виконувати зобов’язання перед нашими клієнтами, дотримуючись наших цінностей щодо безпеки, якості та доброчесності, які завжди стояли у нас на першому плані”, – додав Мюленбург.

Читайте також: У Boeing 737 знайшли новий дефект

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар