Новини

BMW відкличе 3 тис. автомобілів з Китаю

MUNICH, GERMANY - MARCH 18: The company emblem of car producer BMW is seen at BMW headquarter after the announcements of the company results 2007 on March 18, 2008 in Munich, Germany. As CFO Michael Ganal emphasized, "the BMW Group stayed on its course, despite unfavorable underlying conditions". For the first time in the company's history, the BMW Group sold over 1.5 million cars, 9.2 percent more than in 2006. All three brands - BMW, Rolls Royce and Mini - achieved new record sales. (Photo by Johannes Simon/Getty Images)

BMW відкличе 3 тис. автомобілів з КитаюНайбільший німецький автовиробник BMW відкличе з Китаю близько 3 тис. автомобілів. Причина відкликання – дефекти подушок безпеки. Регулюючі органи Китаю повідомили про те, що процедура відкликання бракованих машин почнеться в кінці травня поточного року.

Обізнані джерела повідомляють, що підприємство зробить заміну бракованих частин безкоштовно. Такі заходи вирішила зробити BMW China Automotive Trading Ltd. для того, щоб уникнути несприятливих наслідків.

Аналітики відзначають, що таке рішення допоможе компанії уникнути багатомільйонних збитків, які загрожували б їй у разі штрафу або іншого рішення контролюючих органів. Також для BMW важливо зберегти репутацію і довіру клієнтів.

Це вже не перший випадок, коли компанія відкликає автомобілі. У минулому році BMW змушена була відкликати 55 тис. автомобілів з Південної Кореї через брак газорозподільного механізму в 24 моделях.

Критики кажуть про те, що компанії слід приділяти більше уваги процесу виробництва, кваліфікації задіяного персоналу, для того, щоб уникати в майбутньому подібних ситуацій, які можуть стати причиною штрафу і збитків.

Проте, в минулому році BMW встановила рекорд продажів, реалізувавши 2,25 мільйона автомобілів, в тому числі і дочірніми структурами – Mini і Rolls-Royce. Це на 6,1% більше, ніж в 2014 р., було продано близько 1,91 мільйона машин марки BMW, приріст склав 5,2% в порівнянні з попереднім роком.

Джерело: korrespondent.net

  •