Новини

Благі наміри, або Інвестування виключно після медреформи

Представники німецької компанії «Фрезеніус Медикал Кер» заявили про наміри продовження інвестиційної програми в Україні, а саме про будівництво медичних центрів для пацієнтів з нирковою недостатністю. Попередня вартість інвестицій становить 30 мільйонів євро. На цю суму заплановано побудувати вісім центрів гемодіалізу.

Правда представники німецької компанії делікатно повідомили, що інвестиційний проект буде відновлений тільки в разі завершення медичної реформи в Україні, а відповідно буде розроблений і прийнятий механізм закупівлі медпослуг.

Крім того, фахівці прогнозують збільшення припливу інвестицій в сферу охорони здоров’я.

Нагадаємо, що програма будівництва центрів гемодіалізу була затверджена ще в 2008 році, а в проекті будівництва було зазначено 10 центрів.

У 2009 році запустили в роботу два основних центра, побудованих в Черкасах і Чернігові, в яких надаються послуги відповідно до міжнародних протоколів і стандартів. Потім програма була заморожена.

Для довідки. У світі працюють 3 тисячі 624 центри гемодіалізу компанії «Фрезеніус».

З історії компанії. Початок роботи компанії «Фрезеніус Медикал Кер» в 1912 році. Компанія надає свої послуги на території 120 країн світу.

Читайте також: Злиття великих гравців грального бізнесу, або Як Tabcorp і Tatts нові можливості шукали

  •  

Напишіть коментар