Новини

BlaBlaCar придбала сервіс з пошуку та купівлі автобусних квитків Busfor

Компанія BlaBlaCar, найбільший в світі карпулінговий сервіс для міжміських поїздок, оголосила про придбання компанії Busfor, яка спеціалізується на пошуку та купівлі автобусних квитків в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи. Придбання дозволить BlaBlaCar розширити свою діяльність на ринку пасажироперевезень в регіоні з населенням понад 300 млн чоловік.

На сьогоднішній день BlaBlaCar є одним з найпопулярніших агрегаторів міжміських автодорожніх поїздок, нараховуючи понад 80 млн користувачів по всьому світу, в тому числі понад 5 млн в Україні. У 2018 році BlaBlaCar вперше вийшов за рамки карпулінга, оголосивши про покупку компанії Ouibus – одного з найбільших автобусних операторів Франції, який належить державній компанії SNCF, що управляє в тому числі залізницями країни. На поточний момент BlaBlaBus працює в 7 країнах (Франція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Німеччина, Іспанія та Італія).

Технології Busfor, в свою чергу, дозволяють придбати автобусні квитки на рейси понад 7000 перевізників в країнах Центральної та Східної Європи, що робить компанію лідером в області онлайн-дистрибуції. Об’єднавши зусилля з Busfor, BlaBlaCar отримає технології дистрибуції, бронювання та продажу автобусних квитків, до яких підключені автовокзали і автостанції в регіоні з населенням понад 300 млн чоловік. Спільними зусиллями обидві компанії зможуть значно краще задовольняти потреби пасажирів і автобусних перевізників, а також прискорити темпи цифровізації автобусного ринку.

Об’єднання зусиль BlaBlaCar і Busfor не передбачає скорочення компаній або припинення діючих партнерств. Менеджмент обох компаній збереже свої позиції в рамках загальної структури.

Читайте також: BlaBlaCar закрив операцію з купівлі великого автобусного оператора

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар