Бізнес-підсумки тижня від LDaily

Україна

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма ухвалив рішення і зобов’язав стягнути 4 мільярди 630 мільйонів доларів з ПАТ «Газпром» в рахунок НАК «Нафтогаз України» через порушення обсягу поставок газу для транзиту.

Залучення інвесторів – одне з основних завдань уряду – Володимир Гройсман.

Керівництво Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» і представники американської компанії Holtec International підписали Меморандум про взаєморозуміння з питання співпраці в сегменті використання малих модульних реакторів SMR-160 в Україні.

Бізнес

2017 рік став вдалим для українських експортерів товарів до країн Європейського Союзу, а в січні 2018 року зафіксовано зростання промислового виробництва в країні на 3,6% в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Зростання капітальних інвестицій в період 2017 року зафіксовано на позначці 22,1%.

Україна потрапила в ТОП-10 світового рейтингу країн-виробників сталі.

У зв’язку з намірами створення повітряного таксі, стало відомо, що на виробничих потужностях Одеського авіаційного заводу стартувало серійне виробництво унікального літака Y1 «Дельфін», а в місті Біла Церква заплановано будівництво аеропорту міжнародного значення.

Олександр Ярославський купує завод за 106 мільйонів доларів.

Судові спори

ДФС персонально оштрафувала голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Українські стартапи

Онлайн-сервіс AirAdvisor допоможе в отриманні матеріальної компенсації пасажирам, які постраждали від несумлінності авіаперевізників, а сервіс Tunatravel влаштує українцям з будь-яким бюджетом в організації подорожі.

Інвестиції

Зафіксовано зростання обсягу венчурних інвестицій в українські стартапні проекти в період 2017 року трикратному розмірі

Керівництво словацької компанії Nafta висловило наміри участі в розробці Юзівської платформи, а польська компанія Unimot запланувала організацію мережі заправних станцій по всій території України.

Купити журнал LDaily тут

Підписуйтеся і читайте нас у  

  •  

Напишіть коментар